سخت افزار | ماهنامه بزرگراه رایانه

سخت افزار

ماهنامه بزرگراه رایانه 187
بیایید کار خود را با مطرح کردن سوالی از یکی از کاربران آغاز کنیم:" با وجود افزایش رو به رشد انواع و اقسام تلویزیون‌های هوشمند و دیوایس‌های متصل، من درباره‌ی بهترین راه ذخیره‌ْ‌سازی و استریم رسانه‌ی دیجیتال خود با سردرگمی روبرو هستم.
ماهنامه بزرگراه رایانه ۲۱۳
به عنوان دیوایسی که در خط اول انقلاب استریمینگ خانگی قرار داشت،‌Apple TV همیشه اندکی از زمان عقب بوده است. نسل اول آن برای استریم محتوا به کامپیور احتیاج داشت. پشتیبانی از اپلیکیشن‌های ثالث تا نسل چهارم به آن اضافه نشده بود. و فقط جدیدترین و آخرین نسخه‌ی آن است که از اغلب استانداردهای ویدئویی رایج و متداول پشتیبانی می‌کند.
ماهنامه بزرگراه رایانه 211
زندگی بهتر از طریق تکنولوژی هوشمندتر ظاهر خوبی دارد، صدای خوبی هم دارد و می‌تواند دیوایس‌های هوشمند را کنترل کند- و HomePod کمپانی Apple از تکنولوژی‌های صوتی پیشرفته‌ای برخوردار است
مطالب آزاد
حتما شما هم متوجه شده‌اید که این روزها مرز میان مانیتورهای کامپیوتر و دستگاه‌های تلویزیونی بسیار باریک شده است. یک پنل ال سی دی با پیکسل‌های کیفیت بالا و پس‌زمینه روشن حتما برایتان بسیار آشنا به نظر می‌آید. اگر یکی از همان مانیتورهای پیشرفته امروزی را در اختیار داشته باشید به مراتب بهتر از تلویزیون خانگی‌تان به نظر خواهد رسید.
ماهنامه بزرگراه رایانه 211
تمامی توصیه‌ها، تکنیک‌ها و ارتقاهای سخت‌افزاری که برای تقویت کارآیی PC خود و افزایش عمر آن نیاز دارید فرا بگیرید

صفحه‌ها

اشتراک در RSS - سخت افزار