ابزارپوشیدنی | ماهنامه بزرگراه رایانه

ابزارپوشیدنی

ماهنامه بزرگراه رایانه 178
ما از زمانی که یک ساعت مچی متصل به یک مانیتور ضربان قلب برای ورزش‌کاران اوج تکنولوژی محسوب می‌شد به شدت فاصله گرفته‌ایم. امروزه صدها برنامه‌ی کاربردی، سرویس و ابزار متعدد وجود دارد که می‌تواند از تلاش شما برای قوی‌تر شدن و سلامت ماندن پشتیبانی کند. Anthony Caruana در این مقاله برخی از بهترین‌ها را به شما نشان می‌دهد.
ماهنامه بزرگراه رایانه 182
یک سازوکار خودکار ساعت مچی تپشهای قلب را تحت کنترل در می ­آورد بیش از سه میلیون کس تنظیم کننده­های الکترونیکی زمان تپشهای قلب را به کار می­گیرند. برای این بیماران، انجام عمل جراحی، یک رخداد رایج به شمار می ­آید.
ماهنامه بزرگراه رایانه 185
چگونه یک اپل واچ انتخاب کنید که مناسب شما باشد آیا شما ظاهر آلومینیومی را می­پسندید؟ آیا می­خواهید بند ساعتتان با کیس آن همخوانی داشته باشد؟ آیا موجودی حسابتان 10000 دلار است؟ اگر می­خواهید اولین ساعت اپلی خود را انتخاب کنید، اینها مواردی است که باید مد نظر داشته باشید.
ماهنامه بزرگراه رایانه 186
این محصول وعده­های بسیاری داده است اما به­دلیل انتقاداتی که به عملکرد آن واقع است، توانایی آن به­خوبی درک نمی­شود
ماهنامه بزرگراه رایانه 188
iOS9 بیش‌تر درباره‌ی عملکرد است تا flash. در حالی که نسخه‌های developer و بتای سیستم‌عامل موبایل Apple قرار است تا زمان عرضه‌ی رسمی آن‌ها در پائیز امسال تغییراتی را پشت سر بگذارند، تغییرات انجام گرفته برروی این سیستم‌عامل، آن را پالایش کرده و در مقایسه با پیشرفت‌های قبلی آن را ارتقا می‌دهد.

صفحه‌ها

اشتراک در RSS - ابزارپوشیدنی