عکاسی | ماهنامه بزرگراه رایانه

 عکاسی

ماهنامه بزرگراه رایانه 209
درست زمانی که فکر می‌کردیم Sony Alpha 99 II بهترین دوربین برای عکاسی مداوم و کارآیی اتوفوکوس است، رقیب تازه‌ای سر برآورد که این بار هم ساخت سونی بود. از بسیاری جهات، Alpha SLT و Alpha mirrorless در رقابت مستقیم با هم قرار دارند.
ماهنامه بزرگراه رایانه 207
سفرهای شما بدون عکس کامل نمی‌شوند. بله؛ حتی اگر به تنهایی سفر کنید این عکس‌ها بعدا و در زمانی که می‌خواهید خاطرات خوش سفر را زنده کنید به دردتان می‌خورند.
ماهنامه بزرگراه رایانه 204
مدت‌ها بود که طرفداران گوپرو منتظر ارائه یک محصول تازه از سوی آن بودند و خوشبختانه هیرو ۵ بلک (Hero 5 Black) آنها را ناامید نکرد.
ماهنامه بزرگراه رایانه 157
بهترین دوربین دیجیتال یا کمکوردر مناسب شما،کاملا به چگونگی استفاده‌ی شما از آن بستگی دارد. در این مقاله، ما به شما نشان خواهیم داد هنگام خرید آن‌ها به چه مواردی توجه کنید.
ماهنامه بزرگراه رایانه 175
خلق افکت‌های غیرمعمول و متفاوت،حقیقتا روش خوبی برای فراگیری برخی از ابزار ابتدایی؛ و همچنین ابزار پیچیده‌تر در فوتوشاپ است.با برخورداری از مهارت‌های اولیه‌ی ویرایشی و ایده‌های خلاقانه،امکان این وجود دارد که کاری کنید تا یک تصویر از صفحه بیرون بپرد.در این مقاله ما قصد داریم به شما نشان دهیم که چگونه می‌توانید به این افکت و خیلی چیزهای دیگر دست پیدا کنید.شما یک سناریوی کاملا سوررئال خلق می‌کنید و با استفاده از تعدادی ابزار قدرتمند و ترفندهای دیگر که در گزینه‌های Transform نرم‌افزار فوتوشاپ وجود دارد یک اثر هنری ناب خلق می‌کنید.
ماهنامه بزرگراه رایانه 178
با iPhone خود عکس‌های عالی بگیرید و با کمک Nik Rawlinson عکاس حرفه‌ای و با تجربه آن‌ها را برروی Mac به شاهکار تبدیل کنید

صفحه‌ها

اشتراک در RSS -  عکاسی